foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Paskatinimai ir apdovanojimai foto_s
foto_s

2016 m. kovo 8 d. 1 Radiacinės saugos centro darbuotojas apdovanotas černobyliečių fondo „Mūsų krantas“ ordino „Visuomenės labui“ Bronziniu kryžiumi už visuomenei naudingą darbą, labdaringą veiklą ir pagalbą černobyliečiams.

 

2016 m. balandžio 26 d. Medicinos darbuotojų dienos proga 2 Radiacinės saugos centro darbuotojai apdovanoti padėkos raštu už ilgametį, nuoširdų ir sąžiningą darbą užtikrinant gyventojų radiacinę saugą.

 
 
2016 m. gegužės 3 d.  už nuopelnus sveikatos apsaugai 1 Radiacinės saugos centro darbuotojui suteiktas Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardas ir įteiktas garbės ženklas.
 
 

2017 m. kovo 16 d. 1 Radiacinės saugos centro darbuotojas apdovanotas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro padėka už atsakingą, profesionalų ir svarų indėlį į Lietuvps sveikatos sistemos plėtrą.

   

2017 m. gegužės 2 d.  už nuopelnus sveikatos apsaugai 1 Radiacinės saugos centro darbuotojui suteiktas Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardas ir įteiktas garbės ženklas.
 
 
2017 m. gegužės 25 d. Radiacinės saugos centro veiklos 20 metų jubiliejaus proga 1 Radiacinės saugos centro darbuotojas apdovanotas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro padėka už ilgametį ir atsakingą darbą, profesionalumą ir svarų indėlį į Lietuvos sveikatos sistemos plėtrą.

 

2017 m. gegužės 30 d. 75 metų jubiliejaus proga 1 Radiacinės saugos centro darbuotojas apdovanotas padėkos raštu už nuoširdų ir sąžiningą darbą, energiją ir pastangas gerinant Radiacinės saugos centro kolektyvo darbo sąlygas ir kuriant aplinką.

 

2017 m. gegužės 30 d. Radiacinės saugos centro veiklos 20 metų sukakties proga 3 Radiacinės saugos centro darbuotojai apdovanoti padėkos raštais už už sąžiningą ir profesionalų darbą užtikrinant gyventojų radiacinę saugą.

 

2018 m. liepos 5 d. 50 metų jubiliejaus proga 1 Radiacinės saugos centro darbuotojas apdovanotas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro padėkos raštu už ilgametį ir atsakingą darbą, profesionalumą ir svarų indėlį į Lietuvos sveikatos sistemos plėtrą.

 

2018 m. gruodžio 4 d. 1 Radiacinės saugos centro darbuotojas apdovanotas Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Valstybinės  priešgaisrinės  gelbėjimo  tarnybos pasižymėjimo ženklu ,,Už nuopelnus gyventojų saugai“ už geranorišką ir efektyvų bendradarbiavimą bei nuopelnus gyventojų saugai.

 

2019 m. lapkričio 26 d.  1 Radiacinės saugos centro darbuotojas apdovanotas Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos padėka už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir svarų indėlį į valstybinio lygio funkcinių pratybų „Civilinės saugos sistemos subjektų veiksmai įvykus branduolinei avarijai Baltarusijos respublikos teritorijoje esančioje atominėje elektrinėje“ organizavimą.

 

 
2019 m. gruodžio 6 d. 8 Radiacinės saugos centro specialistai apdovanoti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro padėkos raštais už dalyvavimą Sveikatos apsaugos ministerijos Ekstremalių situacijų centro valstybinio lygio civilinės saugos funkcinėse pratybose „Civilinės saugos sistemos subjektų veiksmų įvykus branduolinei avarijai atominėje elektrinėje, esančioje Baltarusijos Respublikos teritorijoje“.
 

2020 m. birželio 8 d. už nuopelnus sveikatos apsaugai 1 Radiacinės saugos centro darbuotojui suteiktas Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardas ir įteiktas garbės ženklas. 

 
2020 m. gruodžio 7 d. 60 metų jubiliejaus proga 1 Radiacinės saugos centro darbuotojas apdovanotas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro padėkos raštu už ilgametį ir atsakingą darbą, profesionalumą ir svarų indėlį į Lietuvos sveikatos sistemos plėtrą.
 
 

2022 m. balandžio 28 d. už nuopelnus sveikatos apsaugai 1 Radiacinės saugos centro darbuotojui suteiktas Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardas ir įteiktas Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo garbės ženklas.

 

Atnaujinta 2022-05-05

foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s