foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Registruotos veiklos duomenų, licencijos ar laikinojo leidimo patikslinimas foto_s
foto_s

Pagal Veiklos su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais įteisinimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. rugsėjo 12 d. nutarimu Nr. 918 „Dėl Lietuvos Respublikos radiacinės saugos įstatymo įgyvendinimo“ (toliau – Taisyklės) 32 ir 40 punktų nuostatas, registruotos veiklos duomenys, licencija ar laikinasis leidimas yra tikslinami tada, kai pasikeičia bent vienas iš šių duomenų:

  • juridinio asmens, kitos organizacijos, jų filialo pavadinimas;
  • teisinė forma;
  • kodas;
  • buveinės adresas;
  • fizinio asmens vardas, pavardė, asmens kodas, gyvenamosios vietos adresas.

 

Radiacinės saugos centras (toliau – RSC), gavęs informacijos apie duomenų pasikeitimą iš Juridinių asmenų registro ir (ar) Lietuvos Respublikos gyventojų registro, ne vėliau kaip per 10 darbo dienų duomenis patikslina savo iniciatyva ir apie tai Taisyklių 3 punkte nurodytu būdu informuoja asmenį, kurio duomenys buvo patikslinti.

 

Jeigu RSC per 10 darbo dienų nuo asmens duomenų pasikeitimo neinformavo asmens, kurio duomenys yra pasikeitę, apie registruotos veiklos, licencijos ar laikinojo leidimo patikslinimą, asmuo gali pats kreiptis į RSC su prašymu patikslinti registruotos veiklos duomenis, licenciją ar laikinąjį leidimą.

 

RSC registruotos veiklos duomenys, licencijos ar laikinieji leidimai laikomi patikslintais, kai padaromi atitinkami įrašai RSC tvarkomame Valstybės jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinių ir darbuotojų apšvitos registre.

 

Už registruotos veiklos duomenų, licencijos ar laikinojo leidimo vykdyti veiklą su jonizuojančiosios spinduliuotės patikslinimą Valstybės rinkliava neimama.

 

Informacija apie patikslintus registruotos veiklos duomenis, licenciją ar laikinąjį leidimą yra skelbiama RSC interneto svetainėje adresu www.rsc.lt, skiltyse: „Išduotos licencijos“,  „Registruota veikla“, „Išduoti laikinieji leidimai“ ir Licencijų informacinėje sistemoje internetiniu adresu www.licencijavimas.lt/lis-epp-app/public skiltyje: „Licencijų paieška“.

 

Atnaujinta 2022-05-16


foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s