foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Kita informacija apie korupcijos prevenciją foto_s
foto_s

 

Radiacinės saugos centro valstybės tarnautojai ir darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis (toliau – darbuotojai), privalo laikytis Valstybinės radiacinės saugos priežiūros ir kontrolės pareigūnų, kitų Radiacinės saugos centro valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, etikos kodekso, patvirtinto Radiacinės saugos centro direktoriaus 2012 m. balandžio 23 d. įsakymu Nr. V-52 „Dėl Valstybinės radiacinės saugos priežiūros ir kontrolės pareigūnų, kitų Radiacinės saugos centro valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, etikos kodekso patvirtinimo“.

 

 

Radiacinės saugos centro valstybės tarnautojai ir darbuotojai laikosi padorumo principo – vykdydami jiems pavestas funkcijas, nepriima dovanų, pinigų ar paslaugų, išskirtinių lengvatų ir nuolaidų iš asmenų, galinčių daryti įtaką, kai jis atlieka savo pareigas.

 

Radiacinės saugos centro valstybės tarnautojai ir darbuotojai ar jiems artimi asmenys negali priimti dovanų ar paslaugų, jeigu tai susiję su deklaruojančio asmens tarnybine padėtimi ar tarnybinėmis pareigomis (Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo 13 straipsnio 1 dalis).

 

Radiacinės saugos centro valstybės tarnautojui ar darbuotojui leidžiama priimti tik dovanas, gautas pagal tarptautinį protokolą ar tradicijas, kurios įprastai yra susijusios su deklaruojančio asmens tarnybinėmis pareigomis, taip pat reprezentacijai skirtas dovanas su valstybės, įstaigos ir kitokia simbolika arba kai paslaugomis yra naudojamasi tarnybiniais tikslais, jeigu dovanos vertė ne didesnė negu 150 eurų (Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo 13 straipsnio 2 dalis).

 

Jeigu leidžiamos priimti dovanos vertė viršija 150 eurų, ši dovana yra laikoma valstybės nuosavybe (Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo 13 straipsnio 3 dalis).

 

Radiacinės saugos centro direktoriaus 2021 m. vasario 25 d. įsakymu Nr. V-28 „Dėl Radiacinės saugos centro dovanų, gautų pagal tarptautinį protokolą ar tradicijas, taip pat reprezentacijai skirtų dovanų perdavimo, vertinimo, registravimo, saugojimo ir eksponavimo tvarkos aprašo ir Veiksmų Radiacinės saugos centre gavus neteisėtą atlygį tvarkos aprašo patvirtinimo“ patvirtinti:

1) Radiacinės saugos centro dovanų, gautų pagal tarptautinį protokolą ar tradicijas, taip pat reprezentacijai skirtų dovanų perdavimo, vertinimo, registravimo, saugojimo ir eksponavimo tvarkos aprašas;

2) Veiksmų Radiacinės saugos centre gavus neteisėtą atlygį tvarkos aprašas.

 

Radiacinės saugos centro viešųjų pirkimų vertinimo rodiklius galite rasti čia.

 

 

Atnaujinta 2022-06-30


foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s