foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Bendradarbiavimas foto_s
foto_s

BENDRADARBIAVIMAS SU LIETUVOS INSTITUCIJOMIS

 

  RSC specialistai, puoselėdami radiacinės saugos kultūrą Lietuvoje, stiprindami pasirengimą galimoms branduolinėms ar radiologinėms avarijoms, organizuodami valstybinio lygio tarpinstitucines pratybas ir vykdydami antžeminę bei radiacinę žvalgybą iš oro, bendradarbiavo su PAGD, VSAT, Lietuvos kariuomene ir kitomis institucijomis. Taip pat bendradarbiaujant su PAGD ir VATESI organizuoti susitikimai radiacinės bei civilinės saugos temomis su gyventojais, gyvenančiais arčiausiai Lietuvoje ir kaimyninėje šalyje esančių BEO. 

 

TARPTAUTINIS BENDRADARBIAVIMAS 

 

BRANDUOLINĖS SAUGOS KONVENCIJA. Vykdant Lietuvos įsipareigojimus, numatytus šioje konvencijoje, parengta medžiaga pagal šią konvenciją rengiamam Lietuvos pranešimui ir atsakyta į kitų šalių pateiktus klausimus dėl Lietuvos pranešimo.

 

TATENA. Bendradarbiaujant su TATENA‘a vykdyti regioniniai ir nacionaliniai techninio bendradarbiavimo bei koordinuotų tyrimų projektai. RSC specialistai kaip ekspertai dalyvavo TATENA‘os organizuotose misijose vertindami kitų šalių radiacinės saugos infrastruktūrą.

 

ESOREX. RSC specialistai, naudodamiesi šia platforma, teikė informaciją apie Lietuvos darbuotojų profesinės apšvitos stebėsenos ir jos rezultatų registravimo ir saugojimo sistemą bei įvairių veiklos sričių darbuotojų individualiąsias ir kolektyvines apšvitos dozes. Apibendrintą informaciją apie Lietuvos ir kitų ES šalių profesinės apšvitos sistemas ir darbuotojų apšvitos dozes galima rasti interneto svetainėje www.esorex-platform.org.

 

EK EURATOMO SUTARTIES 31 STRAIPSNIO EKSPERTŲ GRUPĖ. RSC specialistai, dalyvaudami ekspertų grupės posėdžiuose, su kitų šalių atstovais diskutavo aktualiais radiacinės saugos užtikrinimo klausimais.

 

HERCA. RSC specialistai aktyviai dalyvauja HERCA valdybos ir įkurtų darbo grupių veikloje, teikia siūlymų bei komentarų dėl šių darbo grupių parengtų dokumentų.

 

Atnaujinta 2020-07-17


foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s