foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Visuomenės informavimas foto_s
foto_s

   RSC nuolat siekia informuoti gyventojus aktualiais radiacinės saugos klausimais. 2019 m. apie veiklą, radiacinės saugos būklę ir jos pokyčius, gyventojų ir aplinkos apsaugą nuo žalingo jonizuojančiosios spinduliuotės poveikio ir nepagrįstos apšvitos, naujienas, organizuojamus renginius ir kitas aktualijas interneto svetainėje paskelbti 99 informaciniai pranešimai, dalis jų publikuoti ir kitose visuomenės informavimo priemonėse.

 

   Siekiant plačiau supažindinti visuomenę su vykdoma veikla užtikrinant visuomenės saugą nuo galimo jonizuojančiosios spinduliuotės poveikio išleistas elektroninis leidinys „Radiacinės saugos centro metinė ataskaita 2018“, kuriame pristatomi svarbiausi nuveikti darbai ir pasiekimai įvairiose veiklos srityse. Taip pat keturiomis kalbomis (lietuvių, lenkų, rusų, anglų) parengtas informacinis lapelis apie skydliaukės blokavimą jodu.

 

   Gegužės mėnesį kartu su Sveikatos apsaugos ministerijai pavaldžių institucijų atstovais dalyvauta Vilniuje Lukiškių aikštėje vykusioje Europos dienos šventėje. Šventės dalyviai supažindinti su RSC veikla, atliekamais tyrimais, dozimetrine įranga buvo tikrinami gyventojų atsinešti daiktai, dalyti RSC išleisti leidiniai įvairiomis radiacinės saugos temomis.


Visuomenės informavimas
Visuomenės informavimas

 Europos dienos šventė

 

   Siekdami informuoti visuomenę Lietuvos BEO poveikio gyventojų saugai ir aplinkai klausimais, spalio ir lapkričio mėnesiais RSC ir Valstybinės atominės energetikos saugos inspekcijos (toliau – VATESI) specialistai surengė susitikimus su Ignalinos ir Zarasų rajonų bei Visagino savivaldybių gyventojais tema „Branduolinės energetikos objektų poveikis gyventojų saugai ir aplinkai“.

 

   Susitikimų su gyventojais ir savivaldybių atstovais metu RSC susitikimo dalyvius supažindino su Lietuvos gyventojų iš visų galimų šaltinių patiriama apšvita ir jos vertinimo rezultatais. RSC ir VATESI atstovai atsakė į gyventojų užduotus klausimus, taip pat buvo dalijami RSC išleisti leidiniai, skirti pasirengimui raguoti į branduolines avarijas.  

 


Visuomenės informavimas
Visuomenės informavimas
Visuomenės informavimas

Susitikimai su Ignalinos ir Zarasų rajonų bei Visagino savivaldybių gyventojais

 

   RSC specialistai, dalyvaudami radijo ir televizijos laidose, teikė interviu įvairiais radiacinės saugos klausimais, daugiausia pasakojo apie galimą pavojų Lietuvos gyventojų sveikatai ir aplinkai mūsų šalies  pašonėje pradėjus veikti Baltarusijos AE, pasirengimą branduolinėms ir radiologinėms avarijoms, skydliaukės blokavimą jodu, Lietuvos vandenviečių užterštumą įvykus branduolinei avarijai, ekskursijų į Černobylio zoną galimą pavojų Lietuvos gyventojams, miško grybų ir uogų radioaktyvųjį užterštumą, radono būste bei aplinkoje keliamą poveikį gyventojų sveikatai. RSC specialistai nuolat rengia mokslinius straipsnius, kurie publikuojami tiek užsienio, tiek Lietuvos specializuotuose leidiniuose.

 

   Palaikant grįžtamąjį ryšį su gyventojais ir siekiant gerinti teikiamų paslaugų kokybę buvo atlikta paslaugų gavėjų apklausa. Respondentų atsakymai į užduotus klausimus ir jų pateikti siūlymai, pastabos bei komentarai parodė, kad dauguma apklausos dalyvių RSC veiklą ir teikiamų paslaugų kokybę įvertino labai gerai ir gerai.


Visuomenės informavimas

Atnaujinta 2020-07-07


foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s