foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Bendradarbiavimas foto_s
foto_s

BENDRADARBIAVIMAS SU LIETUVOS INSTITUCIJOMIS

 

   RSC specialistai, puoselėdami radiacinės saugos kultūrą Lietuvoje, stiprindami pasirengimą galimoms branduolinėms ar radiologinėms avarijoms, glaudžiai bendradarbiavo su valstybės institucijomis, įstaigomis ir asociacijomis: SAM, Užsienio reikalų, Aplinkos, Vidaus reikalų, Energetikos, Krašto apsaugos ministerijomis, PAGD, Valstybės saugumo departamentu, Valstybine atominės energetikos saugos inspekcija (VATESI), Muitinės departamentu prie Finansų ministerijos, VSAT, Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba, Lietuvos geologijos bei Valstybine metrologijos tarnybomis prie Aplinkos ministerijos, LRSD, Lietuvos radiologų asociacija, Medicinos fizikų draugija, taip pat mūsų šalies universitetais ir kt.  

 

TARPTAUTINIS BENDRADARBIAVIMAS

 

TATENA. RSC koordinavo 10 TATENA‘os regioninių projektų. Kartu su TATENA‘a organizuoti nacionaliniai kursai, skirti būsimiems klinikinių auditų auditoriams pagal nacionalinį projektą „Pacientų radiacinės saugos, atliekant spindulinės terapijos ir branduolinės medicinos procedūras, užtikrinimo gerinimas tobulinant valstybinę priežiūros sistemą, parengiant ir ligoninėse įdiegiant standartizuotas kokybės laidavimo ir kokybės kontrolės bandymų procedūras“. RSC taip pat koordinavo TATENA‘os regioninius techninės paramos projektus.


ESOREX. RSC specialistai, naudodamiesi šia platforma, teikė informaciją apie Lietuvos darbuotojų profesinės apšvitos stebėsenos ir jos rezultatų registravimo ir saugojimo sistemą bei įvairių veiklos sričių darbuotojų individualiąsias ir kolektyvines apšvitos dozes. Apibendrintą informaciją apie Lietuvos ir kitų ES šalių profesinės apšvitos sistemas ir darbuotojų apšvitos dozes galima rasti interneto svetainėje www.esorex-platform.org.

 

RENEB. RSC specialistai dalyvavo nuotoliniu būdu vykusiame RENEB generalinės asamblėjos suvažiavime, teikė siūlymus dėl tinklo veiklos administravimo ir plėtojimo, dalyvavo rengiant mokslines publikacijas, apžvelgiančias RENEB palyginamųjų tyrimų nustatant apšvitą biologinės dozimetrijos 2017 ir 2019 m. rezultatus.

 

EK EURATOMO SUTARTIES 31 STRAIPSNIO EKSPERTŲ GRUPĖ. RSC specialistai, dalyvaudami ekspertų grupės posėdžiuose, su kitų šalių atstovais diskutavo aktualiais radiacinės saugos užtikrinimo klausimais.

 

HERCA. RSC specialistai aktyviai dalyvauja HERCA valdybos ir įkurtų darbo grupių veikloje, teikia siūlymų bei komentarų dėl šių darbo grupių parengtų dokumentų.

 


WHO BioDoseNet. RSC specialistai aktyviai dalyvauja WHO BioDoseNet veikloje, teikia informaciją apie šalies pajėgumus nustatyti apšvitą biologinės dozimetrijos metodais.

    Atnaujinta 2021-12-07


foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s