foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Pranešimų apie darbuotojus, dirbančius su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais, formos foto_s
foto_s
Duomenys apie jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinius ir darbuotojus, dirbančius su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais, Valstybės jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinių ir darbuotojų apšvitos registrui (toliau – Registras) teikiami, vadovaujantis 2009 m. rugpjūčio 24 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymu Nr. V-675 „Dėl Duomenų apie jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinius ir darbuotojus, dirbančius su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais, pateikimo valstybės jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinių ir darbuotojų apšvitos registrui tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Tvarkos aprašas) nustatyta tvarka, teikiant nustatytas pranešimų formas.
 
Registro duomenų teikėjai pateikia:
 
  • pranešimą apie darbuotoją, dirbantį su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais (Tvarkos aprašo 11 priedas). Jis pateikiamas per 10 darbo dienų, kai darbuotojas pradeda ar baigia darbą su šaltiniais, pereina į kitą padalinį, keičiasi darbuotojo asmeninė informacija ir kt.;
  • pranešimą apie darbuotojo, dirbančio su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais apšvitą (Tvarkos aprašo 12 priedas). Jis teikiamas iki kiekvienų metų kovo 30 d. Registro duomenų teikėjams, kuriems individualiosios apšvitos stebėsenos paslaugas teikia Radiacinės saugos centras, šio pranešimo teikti nereikia. Kiti Registro duomenų teikėjai, kuriems individualiosios apšvitos stebėsenos paslaugas teikia ne Radiacinės saugos centras, teikia pranešimą patys arba gali įgalioti teikti šį pranešimą juridinius ar fizinius asmenis, atliekančius darbuotojų individualiųjų dozių matavimus ir išmatuotų individualiųjų dozių vertinimą. Juridiniai ar fiziniai asmenys, teikiantys individualiosios apšvitos stebėsenos paslaugas, gali teikti šiuos duomenis, kai jie yra pripažinti Sveikatos apsaugos ministerijos nustatyta tvarka.
 
 
Atnaujinta 2022-01-12

foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s