foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Naujienų archyvas foto_s
foto_s
2016-12-15
Radiacinės saugos centro direktorius Albinas Mastauskas dalyvavo Tarptautinėje branduolinio saugumo konferencijoje

foto

    Gruodžio 5–9 d. Vienoje vyko Tarptautinės atominės energijos agentūros organizuota Tarptautinė branduolinio saugumo konferencija, kurioje Lietuvos delegacijos sudėtyje dalyvavo ir Radiacinės saugos centro direktorius Albinas Mastauskas.

2016-12-12
Radiacinės saugos centras vertina iš trečiųjų šalių įvežamo biokuro radioaktyviąją taršą

foto

     Siekdamas užtikrinti, kad į Lietuvą nepatektų radioaktyviosiomis medžiagomis užteršto biokuro, sveikatos apsaugos ministras patvirtino Medienos ir durpių, įvežamų iš trečiųjų valstybių ir (ar) tiekiamų į Lietuvos Respublikos rinką, užterštumo 137Cs radionuklidu bei medienos ir durpių kuro pelenų, užterštų 137Cs radionuklidu, naudojimo ir tvarkymo tvarkos aprašą (toliau – Tvarkos aprašas), kuriame reglamentuota, kad biokuras, įvežamas iš trečiųjų valstybių (Baltarusijos Respublikos, Ukrainos ir Rusijos Federacijos Kalugos, Tulos, Briansko ir Oriolo sričių), gali būti tiekiamas į Lietuvos Respublikos rinką tik su kiekvieną siuntą lydinčiais radiologinių tyrimų dokumentais, įrodančiais, kad biokuro tarša 137Cs radionuklidu neviršija 30 Bq/kg. Tvarkos aprašo reikalavimų įgyvendinimo priežiūrą pavesta vykdyti Radiacinės saugos centrui (toliau – RSC).

2016-12-09
Organizuojamas seminaras už radiacinę saugą asmens sveikatos priežiūros įstaigose atsakingiems asmenims

foto

     Gruodžio 16 d. 10 val. Radiacinės saugos centre (Kalvarijų g. 153, Vilnius) organizuojamas seminaras už radiacinę saugą asmens sveikatos priežiūros įstaigose atsakingiems asmenims aktualiais radiacinės saugos klausimais.

2016-12-06
Radiacinės saugos centro teikiamų paslaugų kokybės vertinimo apklausa

foto

     Radiacinės saugos centras (RSC), siekdamas užtikrinti ir gerinti teikiamų paslaugų kokybę bei analizuodamas savo veiklos rezultatus, atlieka paslaugų gavėjų apklausą. RSC specialistai bus dėkingi, jei skirsite keletą minučių ir atsakysite į pateiktus klausimus.

 

     Užtikriname, kad visos anketos yra anoniminės, o apklausos metu gauta informacija bus naudojama teikiamų paslaugų kokybei tobulinti ir gerinti.

 

     

2016-12-06
Kraunant metalų laužą nustatytas padidėjęs jonizuojančiosios spinduliuotės lygis

foto

     Gruodžio 5 d. UAB „Martas ir Partneriai“ atstovas informavo Radiacinės saugos centro (toliau – RSC) Klaipėdos radiacinės saugos priežiūros ir kontrolės skyrių, kad Klaipėdos terminale kraunant į laivą iš Rusijos ir Kazachstano atvežtą metalų laužą nustatytas padidėjęs metalų laužo jonizuojančiosios spinduliuotės lygis.

2016-12-05
Mažinama našta licencijų turėtojams

foto

    Nuo š. m. gruodžio 3 d. įsigaliojo Radiacinės saugos centro direktoriaus 2016 m. gruodžio 2 d. įsakymas Nr. V-154 „Dėl Radiacinės saugos centro direktoriaus 2011 m. lapkričio 28 d. įsakymo Nr. 82V „Dėl Dokumentų, kurių reikia licencijai ar laikinajam leidimui verstis veikla su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais gauti ir licencijos ar laikinojo leidimo verstis veikla su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais priedui pakeisti, rengimo tvarkos aprašo ir dokumentų formų patvirtinimo“ pakeitimo“.

2016-12-05
Lietuvos institucijos rengiasi priimti tarptautinę fizinės saugos ekspertų misiją

foto

     IPPAS misija (angl. The International Physical Protection Advisory Service), skirta įvertinti esamą šalies branduolinės energetikos objektų, branduolinių ir kitų radioaktyviųjų medžiagų fizinės saugos režimą.

2016-12-02
Marijampolėje pavogtas jonizuojančiosios spinduliuotės generatorius

foto

     Šių metų gruodžio 2 d. Radiacinės saugos centras gavo informaciją, jog lapkričio 30 d. vėlai vakare buvo pavogtas kilnojamasis rentgeno fluorescencinis spektrometras „Niton XL3t 800“. Ūkio subjektas apie įvykį informavo Marijampolės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą ir šiuo metu vyksta ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s