foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Naujienų archyvas foto_s
foto_s
2016-11-29
Telšių regione aptiktos radioaktyviosios atliekos nekelia pavojaus gyventojų sveikatai ir aplinkai

foto

     Lapkričio 24 d. Telšių regiono atliekų tvarkymo centro specialistai informavo Radiacinės saugos centro Klaipėdos radiacinės saugos priežiūros ir kontrolės skyrių, kad UAB „Fortum Klaipėda“ suveikė stacionarūs jonizuojančiosios spinduliuotės lygio matavimo vartai, skirti per juos judančių objektų radiacinei kontrolei atlikti, kai iš Telšių regiono buvo atvežtos deginti mišrios komunalinės atliekos.

2016-11-28
Organizuoti Telšių apskrities medicinos darbuotojų radiacinės saugos teikiant pagalbą nukentėjusiems nuo branduolinės ar radiologinės avarijos mokymai

foto

     Lapkričio 24 d. Radiacinės saugos centro atstovai Telšių apskrities medicinos darbuotojams vedė mokymus, kurių tikslas – medicinos darbuotojus supažindinti su radiacine sauga teikiant pagalbą asmenims, nukentėjusiems nuo branduolinės ar radiologinės avarijos.

2016-11-28
Šiauliuose ir Panevėžyje aptarti aktualūs radiacinės saugos rentgenodiagnostikoje klausimai

foto

     Lapkričio 23–24 d. VšĮ Respublikinėje Šiaulių ligoninėje ir VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje Radiacinės saugos centro Šiaulių radiacinės saugos priežiūros ir kontrolės skyriaus specialistai vedė seminarus „Radiacinės saugos reikalavimai asmens sveikatos priežiūros įstaigose“, skirtus asmenims, atsakingiems už radiacine saugą Šiaulių ir Panevėžio regionų asmens sveikatos priežiūros įstaigose.

2016-11-25
Klaipėdoje organizuotas seminaras „Policijos pareigūnų veiklos ypatumai radiologinės ar branduolinės avarijos atveju“

foto

    Lapkričio 23 d. Radiacinės saugos centro atstovai Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate policijos pareigūnams vedė seminarą tema „Policijos pareigūnų veiklos ypatumai radiologinės ar branduolinės avarijos atveju“.

2016-11-25
Paskelbta konferencijos „Medicininės apšvitos aktualijos“ rezoliucija ir jos metu skaityti pranešimai

foto

    Spalio 27 d. Radiacinės saugos centre įvyko Radiacinės saugos centro drauge su Lietuvos radiacinės saugos draugija ir Lietuvos medicinos fizikų ir biomedicinos inžinierių asociacija organizuota konferencija „Medicininės apšvitos aktualijos“, skirta gerinti radiacinės saugos kultūrą medicininės apšvitos srityje ir pasidalyti gerąją praktika aktualiausiais medicininės apšvitos valdymo klausimais.

2016-11-18
Į Lietuvos Respubliką neįleistas durpių briketų krovinys, viršijantis leistinus Cs-137 lygius

foto

    Radiacinės saugos centras (toliau – RSC), vykdydamas valstybinę radiacinės saugos priežiūrą ir reaguodamas į iš Lietuvos Respublikos muitinės gautą informaciją apie iš Baltarusijos atvykusį biokuro krovinį (4 vagonus durpių briketų),  lapkričio 17–18 d. patikrino minėto krovinio užterštumo cezio radionuklidu (toliau – Cs-137) lygį ir atrinko bandinius tyrimams atlikti.

2016-11-16
Radiologijos technologų mokymai Marijampolėje

foto

     Šių metų gruodžio 8 d. Radiacinės saugos centro (toliau – RSC) specialistai drauge su VšĮ Marijampolės ligonine surengs radiologijos technologų teorinius ir praktinius mokymus pacientų ir darbuotojų gaunamos apšvitos dozių vertinimo ir optimizavimo klausimais.

2016-11-15
Organizuojamas seminaras „Radiacinė sauga odontologijoje“

foto

     Kviečiame į 2016 m. gruodžio 2 d. 10:00 val. (Kalvarijų g. 153, Vilnius) Radiacinės saugos centre organizuojamą seminarą „Radiacinė sauga odontologijoje“, skirtą asmenims, dirbantiems su dantų rentgeno aparatais ir odontologijos kabinetuose atsakingiems už radiacinę saugą.

foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s