foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Naujienų archyvas foto_s
foto_s
2016-11-15
Kviečiame susipažinti su naujais Radiacinės saugos centro leidiniais!

foto

     Šį rudenį Radiacinės saugos centras išleido keletą leidinių: „Jonizuojančioji spinduliuotė vartojamuosiuose gaminiuose“ ir 20-ajį Radiacinės saugos centro informacinio biuletenio „Radiacinė sauga“ numerį.

2016-11-14
Radiacinės saugos centras dalyvauja HERCA organizuojamoje akcijoje „Pagrįstumo savaitė“

foto

     Lapkričio 8–15 d. Europos šalių radiacinę saugą reguliuojančių institucijų vadovų asociacija (HERCA – angl. Association of the Heads of European Radiological Protection Competent Authorities) Europos mastu organizuoja akciją „Pagrįstumo savaitė“, kurios metu skatina Europos šalių radiacinę saugą reguliuojančias institucijas asmens sveikatos priežiūros įstaigose atlikti patikrinimus, siekiant įvertinti, kaip vienas pagrindinių radiacinės saugos principų – pagrįstumas įgyvendinimas praktikoje. Plačiau...

2016-11-11
Vilniuje vyko tarptautinis regioninis seminaras aplinkos radiologinės stebėsenos tema

foto

      Lapkričio 7–11 d. Viešbučio „Karolina“ konferencijų centre (Sausio 13-osios g. 2, Vilnius) vyko Radiacinės saugos centro (RSC) drauge su Tarptautine atominės energijos agentūra (TATENA) organizuotas seminaras aplinkos radiologinės stebėsenos atlikimo ir kokybės užtikrinimo klausimais.

2016-10-28
Radiacinės saugos centre įvyko konferencija „Medicininės apšvitos aktualijos“

foto

     Spalio 27 d. Radiacinės saugos centre įvyko Radiacinės saugos centro drauge su Lietuvos radiacinės saugos draugija ir Lietuvos medicinos fizikų ir biomedicinos inžinierių asociacija organizuota konferencija „Medicininės apšvitos aktualijos“.

2016-10-25
Įvykis Norvegijos Energijos technologijų institute pavojaus Lietuvos gyventojų sveikatai nekelia

foto

     Radiacinės saugos centras informuoja, kad spalio 25 d. gavo Norvegijos radiacinės saugos institucijos pranešimą, kad spalio 24 d. 13 val. 45 min (vietos laiku) Energijos technologijų institute Haldene (Norvegija) užfiksuotas radioaktyviojo jodo nuotėkis.

2016-10-25
Radiacinės saugos centre vyko konferencija „Išankstinės mirtys ir jų priežastys Lietuvoje“

foto

     Spalio 25 d. Radiacinės saugos centre vyko Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos drauge su Šiaurės matmens partneryste visuomenės sveikatos ir socialinės gerovės srityje (Northern dimension partnership in public health and social well-being) organizuota konferencija „Išankstinės mirtys ir jų priežastys Lietuvoje“.

2016-10-18
Radiacinės saugos centre kvalifikaciją kėlė Gruzijos ir Armėnijos radiacinės saugos specialistai

foto

     Spalio 10–14 d. Tarptautinės atominės energijos agentūros (TATENA) siuntimu Radiacinės saugos centre kvalifikaciją kėlė Armėnijos Branduolinės ir radiacinės saugos centro vyriausiasis specialistas, atsakingas už radiacinę saugą, Yeghishe Gondakyan bei Gruzijos Branduolinės ir radiacinės saugos agentūros vadovo pavaduotoja Khatia Jikuridze ir Gruzijos Radiacinių technologijų ir saugos centro ekspertas Dimitri Loskutov.

2016-10-13
Massey Ferguson tipo javų kombaine rastas jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinis

foto

     Radiacinės saugos centro specialistai nustatė, kad praeityje Massey Ferguson javų kombainai buvo importuojami į Lietuvą ir naudojami iki šiol. Siekdami įsitikinti, ar kartu su kombainais į Lietuvą nebuvo įvežta ir šaltinių, 2016 m. Radiacinės saugos centro specialistai inicijavo akciją, kurios metu apžiūrėjo šalyje vis dar naudojamus minėtų modelių javų kombainus.

foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s