foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Naujienų archyvas foto_s
foto_s
2015-11-24
Išleistas naujas Radiacinės saugos centro informacinio biuletenio numeris

foto

    Išleistas 18-asis Radiacinės saugos centro informacinio biuletenio „Radiacinė sauga“ numeris.

2015-11-13
Radiacinės saugos centre kvalifikaciją tobulina Kroatijos ir Serbijos radiacinės saugos specialistai

foto

   Šių metų lapkričio 2–30 d. Tarptautinės atominės energijos agentūros (TATENA) nukreipimu Radiacinės saugos centre kvalifikaciją tobulina Kroatijos Valstybinės radiologinės ir branduolinės saugos tarnybos atstovės Zdravka Tecic ir Zeljka Topolovac. Lapkričio 9–gruodžio 4 d. Radiacinės saugos centre kvalifikaciją tobulina ir Serbijos Radiacinės ir branduolinės saugos agentūros specialistas Stefan Rafajlovic.

2015-11-13
VšĮ Visagino ligoninėje surengti medicinos darbuotojų radiacinės saugos mokymai

foto

   Šių metų lapkričio 12 d. VšĮ Visagino ligoninėje surengti medicinos darbuotojų radiacinės saugos mokymai ,,Medicinos pagalbos teikimas nukentėjusiems nuo radiologinės ar branduolinės avarijos“.

Radiacinės saugos centras tiria statybines ir griovimo atliekas, susidariusias išmontuojant Ignalinos atominę elektrinę

foto

   Šių metų rugsėjo 18 d. Radiacinės saugos centro specialistai atrinko mišrių statybinių ir griovimo atliekų mėginius Utenos rajono savivaldybėje Dičiūnų kaime esančioje UAB „Ūrus ir ko“ aikštelėje. 2015 m. vykdant išmontavimo darbus Ignalinos atominėje elektrinėje į šią aikštelę buvo vežamos susidariusios mišrios statybinės ir griovimo atliekos. Mėginiai atrinkti siekiant įvertinti, ar gyventojai nuo statybinių ir griovimo atliekų negali patirti papildomos apšvitos, jeigu šios atliekos būtų panaudotos kaip statybinės medžiagos.

2015-11-11
Organizuojamas seminaras „Radiacinė sauga odontologijoje“

foto

   Šių metų lapkričio 26 d. 10 val. Radiacinės saugos centre (Kalvarijų g. 153, Vilnius) organizuojamas seminaras „Radiacinė sauga odontologijoje“, skirtą asmenims, dirbantiems su dantų rentgeno aparatais ir atsakingiems už radiacinę saugą odontologijos kabinetuose.

2015-11-13
Užsienio šalių ekspertai vertino privalomojo radiacinės saugos mokymo sistemą Lietuvoje

foto

   Vykdydami Tarptautinės atominės energijos agentūros (TATENA) švietimo ir mokymo radiacinės saugos srityje vertinimo misiją (angl. Education and Training Appraisal – EduTa) šių metų lapkričio 9–13 d. Radiacinės saugos centre lankėsi trys užsienio ekspertai: grupės vadovas Richard Paynter iš Didžiosios Britanijos, vyriausiasis ekspertas Rustem Paci iš Albanijos ir TATENA atstovas Andrea Luciani, kurie vertino radiacinės saugos mokymo sistemą Lietuvoje.

2015-11-11
Minint Tarptautinę radiologijos dieną Klaipėdoje ir Gargžduose skaityti pranešimai pacientų radiacinės saugos klausimais

foto

   Artėjant Tarptautinei radiologijos dienai, šių metų lapkričio 4 ir 6 dienomis Radiacinės saugos centro Klaipėdos radiacinės saugos priežiūros ir kontrolės skyriaus specialistės VšĮ Klaipėdos rajono savivaldybės Gargždų ligoninės ir VšĮ Gargždų pirminės sveikatos priežiūros centro gydytojams, skaitė pranešimus radiologinių tyrimų pagrįstumo tema bei aptarė medicininės apšvitos mažinimo ir optimizavimo priemones atliekant rentgenodiagnostikos tyrimus.

2015-11-11
Šiauliuose skaityta paskaita „Jonizuojančioji spinduliuotė ir radiacinė sauga“

foto

   Šių metų lapkričio 4 d. Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bendradarbiaudamas su Radiacinės saugos centro Šiaulių radiacinės saugos priežiūros ir kontrolės skyriumi Šiaulių rajono Švietimo centre Kuršėnuose organizavo susitikimą su gyventojais.

foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s