foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Naujienų archyvas foto_s
foto_s
2014-01-29
Pasibaigus Sveikatingumo metams pasitinkame Vaikų sveikatos metus

foto
Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija 2013 metus buvo paskelbusi Sveikatingumo metais. Prie šios iniciatyvos prisijungė ir Radiacinės saugos centras (RSC).
Paliktųjų jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinių ar radioaktyviosiomis medžiagomis užterštų prekių ieškoma sendaikčių turguose ir antikvariatuose

foto
Sendaikčių turguose, antikvariatuose gyventojai, net nežinodami, gali įsigyti vartojamųjų gaminių (sendaikčių), savo sudėtyje turinčių radioaktyviųjų medžiagų.
2014-01-27
Atlikti uolienų tyrimai kerno saugykloje

foto
Sausio 21 d. Radiacinės saugos centro specialistai atliko radiologinius tyrimus Lietuvos geologijos muziejuje, kurio rinkinį sudaro nuo 1953 m. saugomas daugiau nei iki 2 km gylio išgręžtų 1136 gręžinių kernas.
2014-01-24
Radiacinės saugos centro valstybinės radiacinės saugos priežiūros veiklos vertinimas

foto
Pagrindinis Radiacinės saugos centro (toliau – RSC) vykdomos valstybinės radiacinės saugos priežiūros uždavinys – teikti metodinę pagalbą ir konsultacijas ūkio subjektams, prižiūrėti ir kontroliuoti, kaip ūkio subjektai laikosi įstatymų ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių radiacinę saugą ir jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinių fizinę saugą, reikalavimų, taikyti ūkio subjektams, kurių veikloje nustatyti pažeidimai, administracinę atsakomybę ir kitas poveikio priemones, įgyvendinti kitas priemones, užtikrinančias reikalavimų laikymąsi ir mažinančias pažeidimų skaičių.
 
Rentgeno kontrolės sistemos, naudojamos kroviniams ir transporto priemonėms tikrinti, pavojaus žmonėms nekelia

foto
Radiacinės saugos centras gauna vis daugiau gyventojų klausimų dėl galimos žalos sveikatai, kurią gali sukelti pasienio kontrolės punktuose sumontuotos stacionarios ar mobilios rentgeno kontrolės sistemos, skirtos kroviniams ir transporto priemonėms tikrinti.
2014-01-02
Paskelbti 2014 metų ir I ketvirčio patikrinimų planai

foto
Radiacinės saugos centras (RSC) patvirtino Valstybinės radiacinės saugos priežiūros 2014 metų ir I ketvirčio planus, kuriuose pateikiami planuojamų tikrinti ūkio subjektų sąrašai.
2013-12-23
Sveikiname su šventėmis!

foto
Praėję metai buvo kupini įvykių, kurie suteikė mums unikalios patirties. Pasiekimai padėjo įgyti pasitikėjimo savo jėgomis, nesėkmės išmokė nenuleisti rankų.
Artėjant šv. Kalėdoms ir Naujiesiems Metams, linkime, kad šis nuostabus šventinis laikotarpis atneštų tik laimingas akimirkas, kad gyvenimas, žvelgiant į ateitį, būtų kupinas vilties ir išsipildymų, kad kiekviena ateinančių metų diena atvertų vis naujas perspektyvas.
 
Radiacinės saugos centro kolektyvo vardu
Direktorius Albinas Mastauskas
2013-12-20
Radiacinės saugos centro specialistai dalyvavo Ignalinos rajono savivaldybės organizuotose pratybose

foto
Gruodžio 20 d. Radiacinės saugos centro specialistai dalyvavo Ignalinos rajono savivaldybės organizuotose savivaldybės lygio funkcinėse pratybose „Ignalinos rajono savivaldybės administracijos ir atsakingųjų institucijų veiksmai gręsiant ir (ar) susidarius ekstremaliajai situacijai, kai įvyko galimas radioaktyviųjų medžiagų nutekėjimas į aplinką“.
foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s