foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Naujienų archyvas foto_s
foto_s
2013-09-20
Lietuvos gyventojų gaunamos apšvitos vertinimo rezultatai

foto
Siekiant apsaugoti gyventojus nuo žalingo jonizuojančiosios spinduliuotės poveikio bei įgyvendinant Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2012 m. sausio 4 d. įsakymu Nr. V5 patvirtintos Gyventojų apšvitos stebėsenos (monitoringo) 2012–2016 metų programos (Žin., 2012, Nr. 6–201) reikalavimus, Radiacinės saugos centras (RSC) 2012 metais vykdė gyventojų apšvitos stebėseną (monitoringą).
2013-09-20
Dar kartą apie grybų radioaktyvumą

foto
Radiacinės saugos centras (toliau – RSC) kasmet sulaukia gyventojų klausimų apie Lietuvos miškuose augančių grybų radioaktyvumą. Gyventojai teiraujasi, koks yra valgomų grybų užterštumas radioaktyviomis medžiagomis, kuriuose miškuose ir kokiose grybų rūšyse jis yra didesnis.
2013-09-18
Radiacinės saugos centro atstovų susitikimas su Šiaulių miesto šventės svečiais

foto
Rugsėjo 19 dieną Radiacinės saugos centro (toliau – RSC) darbuotojai drauge su kitomis Sveikatos apsaugos ministerijai pavaldžiomis įstaigomis dalyvaus Šiauliuose vyksiančioje šventėje „Šiaulių dienos 777“.
2013-09-18
Radiacinės saugos centras pasirašė tarpusavio supratimo memorandumą su Moldovos nacionaline branduolinės ir radiologinės veiklos reguliavimo agentūra

foto
Šių metų rugsėjo 17 d. Vienoje (Austrija) Tarptautinės atominės energijos agentūros (TATENA) organizuotos 57-osios Generalinės konferencijos metu Radiacinės saugos centro direktorius Albinas Mastauskas ir Moldovos nacionalinės branduolinės ir radiologinės veiklos reguliavimo agentūros direktorius Artur Buzdugan pasirašė tarpusavio supratimo memorandumą, kuriuo sutarė bendradarbiauti radiacinės saugos srityje.
2013-09-18
Vilniuje organizuojamas seminaras „Radiacinė sauga ūkio subjektuose, superkančiuose metalo laužą ir atliekas“

foto
Š. m. rugsėjo 26 d. 10 val. Radiacinės saugos centras organizuoja seminarą, skirtą metalo laužo supirkimo įmonių vadovams ar jų įgaliotiems asmenims ir darbuotojams, metalo laužo supirkimo vietose atliekantiems radioaktyvios taršos kontrolę.
Kviečiame moksleivius apsilankyti Radiacinės saugos centre

foto
Prasidėjus naujiems mokslo metams Radiacinės saugos centras (toliau – RSC) kviečia apsilankyti moksleivius ir studentus.

RSC skatina visuomenės domėjimąsi radiacine sauga bei siekia suteikti kuo daugiau žinių šiais klausimais, todėl jau ne vieneri metai RSC bendradarbiauja su švietimo įstaigomis: universitetais, kolegijomis, bendrojo lavinimo mokyklomis.
Radiacinės saugos centras kviečia dalyvauti apklausose

foto
Radiacinės saugos centras (RSC) siekia užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę, o tai įpareigoja nuolat matuoti savo tikslų įgyvendinimo lygį bei analizuoti veiklos rezultatus. Vienas iš būdų įvertinti savo teikiamų paslaugų kokybę – paprasčiausiai paklausti paslaugos gavėjo, ar suteikta paslauga buvo kokybiška, ar jis patenkintas gautu rezultatu ir pan., todėl RSC periodiškai atlieka visuomenės bei įmonių, įstaigų, savo veikloje naudojančių jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinius, apklausas, siekdamas identifikuoti sritis, kuriose galbūt dar reikia pasitempti.
2013-09-03
Kaune organizuojamas seminaras metalo laužo radioaktyvios taršos klausimais

foto
Š. m. rugsėjo 13 d. 13 val. Radiacinės saugos centro Kauno radiacinės saugos ir priežiūros skyrius organizuoja seminarą, skirtą metalo laužo supirkimo įmonių vadovams ar jų įgaliotiems asmenims ir darbuotojams, atliekantiems metalo laužo supirkimo vietose radioaktyvios taršos kontrolę.
foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s