foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Naujienų archyvas foto_s
foto_s
2012-03-28
Paskelbti 2012 metų II ketvirčio patikrinimų planai

foto
Radiacinės saugos centras (toliau – RSC) patvirtino II ketvirtį planuojamų tikrinti ūkio subjektų, kuriems išduota licencija verstis veikla su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais, sąrašą, vadovaudamasis Valstybinės radiacinės saugos priežiūros reglamente nustatyta tvarka.
Būtina pateikti duomenis apie darbuotojų apšvitą

foto
Primename, kad pagal teisės aktuose nustatytus reikalavimus juridiniai ar fiziniai asmenys, vykdantys veiklą su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais ir kuriems individualiosios apšvitos stebėsenos paslaugas teikia ne Radiacinės saugos centras, iki kiekvienų metų kovo 30 d. privalo pateikti Valstybės jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinių ir darbuotojų apšvitos registrui (toliau – Registras) Pranešimą apie darbuotojo, dirbančio su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais, apšvitą.
2012-03-27
Naujausia informacija apie Panevėžio rajone rastą jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinį

foto
Radiacinės saugos centras (toliau – RSC), tęsdamas kovo 25 d. pradėtą tyrimą dėl Panevėžio rajone aptikto jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinio su cezio radionuklidu (Cs-137), papildomai informuoja, kad kovo 26 d. RSC specialistų grupė nuvyko į jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinio aptikimo vietą ir atliko detalius tyrimus.
2012-03-26
Panevėžio rajone rastas jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinis

foto
Kovo 25 d. bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad Panevėžio rajone asmenys, ieškodami metalo laužo, rado daiktą, pažymėtą įspėjamuoju jonizuojančiosios spinduliuotės ženklu ir forma panašų į sprogmenį.
2012-03-16
Klaipėdoje organizuoti priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistų radiacinės saugos mokymai

foto
Šių metų kovo 8, 12 ir 15 dienomis Radiacinės saugos centro Klaipėdos radiacinės saugos priežiūros ir kontrolės skyrius Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos III komandos prašymu dalyvavo pravedant priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistų, atliekančių gelbėjimo, paieškos ir neatidėliotinus darbus, likviduojant branduolines ar radiologines avarijas ir šalinant jų padarinius, funkcines pratybas.
2012-03-15
Telšių apskrityje organizuoti radiacinės saugos mokymai

foto
Šių metų kovo 14 d. Radiacinės saugos centras Telšių rajono savivaldybės administracijoje pravedė Telšių apskrities civilinės saugos sistemos pajėgų valstybės tarnautojų ir darbuotojų, atliekančių gelbėjimo, paieškos ir neatidėliotinus darbus, likviduojant branduolines ar radiologines avarijas ir šalinant jų padarinius, mokymus.
2012-03-14
Seminaras „Kosminės spinduliuotės apšvitos rizika ir jos vertinimas“

foto
Kovo 14 d.  (Rodūnios kelias 34, Vilnius) Radiacinės saugos centras orlaivių bendrovės UAB „Aurela“ pageidavimu organizavo seminarą „Kosminės spinduliuotės apšvitos rizika ir jos vertinimas“.
2012-03-14
Telšių apskrityje organizuojami radiacinės saugos mokymai

foto
Šių metų kovo 14 d. Radiacinės saugos centras, suderinęs su Telšių rajono savivaldybės administracija, pravedė Telšių apskrities civilinės saugos sistemos pajėgų valstybės tarnautojų ir darbuotojų, atliekančių gelbėjimo, paieškos ir neatidėliotinus darbus, likviduojant branduolines ar radiologines avarijas ir šalinant jų padarinius, mokymus.
foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s