foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Naujienų archyvas foto_s
foto_s
foto
2012-02-02
Radiacinės saugos centre lankėsi studentai iš Nepalo
Vasario 1 d. Radiacinės saugos centre (RSC) lankėsi Erasmus Mundus tarptautinės jungtinės magistrantūros programos “Darnios regioninės sveikatos sistemos” studentai iš Nepalo Ganesh Pandey ir Khim Khadka. Vizito metu jiems buvo pristatyta RSC struktūra ir atliekamos funkcijos vykdant radiacinės saugos priežiūrą ir kontrolę Lietuvoje bei vertinant gyventojų, pacientų ir darbuotojų gaunamą apšvitą. Studentai taip pat susipažino su RSC laboratorijose naudojama įranga ir matavimo prietaisais.

G. Pandey ir Kh. Khadka apsisprendė magistro baigiamuosius darbus susieti su jonizuojančiosios spinduliuotės poveikiu gyventojams ir radiacine sauga, todėl artimiausius du mėnesius jie stažuosis RSC. Stažuotės metu studentai rengs magistro baigiamuosius darbus ir šių darbų klausimais konsultuosis su RSC atstovais.

Vilniaus Universiteto Medicinos fakultetas drauge su trim Italijos, Ispanijos ir Vengrijos universitetais įgyvendina Europos Komisijos finansuojamą Erasmus Mundus tarptautinę jungtinės magistrantūros programą “Darnios regioninės sveikatos sistemos”. Dviejų metų trukmės magistrantūros studijų tikslas – integruoti įvairių pasaulio šalių studentus į pažangesnes bendruomenes, suteikti jiems kuo daugiau visuomenės sveikatos ir sveikatos politikos žinių, kad grįžę į savo šalis, jie galėtų kurti bei tobulinti visuomenės sveikatai skirtas sistemas. Mainų programoje dalyvauja studentai iš įvairių pasaulio šalių.

foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s