foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Naujienų archyvas foto_s
foto_s
2012-01-31
Kviečiame į seminarą „Apšvitos nuo gamtinės kilmės radioaktyviųjų medžiagų įvertinimas ir radiacinė sauga“

foto
Kviečiame š. m. vasario 14 d.  dalyvauti Klaipėdoje Radiacinės saugos centro organizuojamame seminare „Apšvitos nuo gamtinės kilmės radioaktyviųjų medžiagų įvertinimas ir radiacinė sauga“, kurio metu suinteresuotų įmonių, savivaldybių ekologijos ir visuomenės sveikatos specialistai bus supažindinti su gamtinės kilmės radioaktyviųjų medžiagų susidarymu bei su tuo susijusiomis radiacinės saugos ir visuomenės sveikatos problemomis.
2012-01-31
Odontologijos klinikos savininkui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas

foto
Radiacinės saugos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (RSC) specialistai, vykdantys valstybinę radiacinės saugos priežiūrą, t.y. patikrinimus, nustatė grubius Lietuvos Respublikos radiacinę saugą reglamentuojančių teisės aktų pažeidimus.
2012-01-20
Internetinis audiopranešimas projekto „Branduolinės saugos mokymo programos vadybininkams (TRASNUSAFE)“ seminare

foto
Šių metų sausio 17–18 dienomis Mančesteryje vyko darbo seminaras, kurį organizavo Europos Komisijos pagal 7-ąją Mokslo programą finansuojamo projekto TRASNUSAFE – „Branduolinės saugos mokymo programos vadybininkams“ vykdytojai, į kurį interneto audiokonferecijos būdu buvo pakviestas dalyvauti ir Radiacinės saugos centras.
2012-01-03
Miestelio gyventojai sunerimo dėl galimos apšvitos jonizuojančiąja spinduliuote

foto
Praėjusią savaitę Radiacinės saugos centras (RSC) gavo vieno Kauno rajono savivaldybės miestelio gyventojų prašymą atlikti gyvenamosios aplinkos radiologinius tyrimus, nes gyventojai sunerimę dėl sveikatos problemų ir kaip galimą sveikatos pablogėjimo priežastį nurodė būtent onkologinių susirgimų skaičiaus didėjimą.
2011-12-30
Seminaras „Apšvitos nuo gamtinės kilmės radioaktyviųjų medžiagų įvertinimas“

foto
Š. m. gruodžio 20 d. Radiacinės saugos centre įvyko seminaras „Apšvitos nuo gamtinės kilmės radioaktyviųjų medžiagų įvertinimas“, kurio metu įmonių, savivaldybių specialistai buvo supažindinti su gamtinės kilmės radioaktyviųjų medžiagų susidarymu bei su tuo susijusiomis radiacinės saugos ir visuomenės sveikatos problemomis. Taip pat buvo aptarti veiklos su gamtinės kilmės radioaktyviosiomis medžiagomis reglamentavimo bei šios veiklos kontrolės klausimai ir pristatyti pastaraisiais metais Lietuvos įmonėse, naudojančiose žaliavas ar medžiagas, turinčias savo sudėtyje gamtinės kilmės radionuklidų, atliktų radiologinių tyrimų bei darbuotojų ir gyventojų apšvitos vertinimo rezultatai.
2011-12-20
Apklausos „Ką norėtumėte sužinoti apie jonizuojančiąją spinduliuotę?“ rezultatų apžvalgos tęsinys

foto
Kaip ir žadėjome ankstesniame informaciniame pranešime, tęsiame likusių atsakymų į anketos „Ką norėtumėte sužinoti apie jonizuojančiąją spinduliuotę?“ klausimus rezultatų apžvalgą.
2011-12-19
Kviečiame į seminarą „Apšvitos nuo gamtinės kilmės radioaktyviųjų medžiagų įvertinimas“

foto
Kviečiame š. m. gruodžio 20 d. 10 val. dalyvauti Radiacinės saugos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (Kalvarijų g. 153, Vilnius) organizuojamame seminare „Apšvitos nuo gamtinės kilmės radioaktyviųjų medžiagų įvertinimas“.
2011-12-15
Apklausos „Ką norėtumėte sužinoti apie jonizuojančiąją spinduliuotę?“ rezultatai

foto
Radiacinės saugos centras (RSC) daug dėmesio skiria Lietuvos gyventojų informavimui radiacinės saugos klausimais: organizuoja įvairius renginius ir seminarus, moksleivių ir studentų ekskursijas, bendrauja su įvairių visuomenės grupių atstovais. Taip pat aktualiais radiacinės saugos klausimais leidžia informacinius biuletenius „Radiacinė sauga“, RSC interneto svetainėje (adresu www.rsc.lt), spaudoje ir per kitas informavimo priemones, radiją, televiziją plačiajai visuomenei bei specialistams platina informacinius pranešimus.

2011 m. lapkričio mėnesį RSC interneto svetainėje pakvietė svetainės lankytojus pasitikrinti radiacinės saugos žinias ir atsakyti į keletą anoniminės anketos klausimų.
foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s