foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Registruotos veiklos duomenų, licencijos ar laikinojo leidimo priedų pakeitimas foto_s
foto_s

Kada ir į ką reikia kreiptis dėl registruotos veiklos duomenų, licencijos ar laikinojo leidimo vykdyti veiklą su jonizuojančiosios spinduliuotės priedo (toliau – Priedas) pakeitimo?


Registruotos veiklos duomenys ar Priedas keičiami, jeigu pasikeičia registruotos veiklos duomenys arba Priede nurodyti duomenys (pvz., keičiasi asmuo, atsakingas už radiacinę saugą, buveinės, kurioje vykdoma veikla, adresas ir kt.).

 

Įteisintos veiklos vykdytojas privalo ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo duomenų pasikeitimo pateikti RSC prašymą pakeisti registruotos veiklos duomenis arba PriedąRSC direktoriaus 2018 m. spalio 19 d. įsakymo Nr. V-62 „Dėl Dokumentų, būtinų veiklai su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais įteisinti, rengimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas) 37 punkte.


Kokiais terminais išnagrinėjami registruotos veiklos duomenų arba Priedui pakeisti pateikti dokumentai ir priimamas sprendimas?

 

Gavęs ir išnagrinėjęs pareiškėjo pateiktą prašymą pakeisti registruotos veiklos duomenis arba Priedą ir Aprašo 37 punkte nurodytus dokumentus, RSC ne vėliau kaip per 30 dienų nuo visų tinkamai įformintų būtinų dokumentų gavimo priima sprendimą dėl registruotos veiklos duomenų arba Priedo pakeitimo ir apie tai  Veiklos su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais įteisinimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. rugsėjo 12 d. nutarimu Nr. 918 „Dėl Lietuvos Respublikos radiacinės saugos įstatymo įgyvendinimo“ (toliau – Taisyklės) 3 punkte nurodytu būdu praneša pareiškėjui.

 
Už registruotos veiklos duomenų, licencijos ar laikinojo leidimo vykdyti veiklą su jonizuojančiosios spinduliuotės priedo pakeitimą Valstybės rinkliava neimama.


RSC registruotos veiklos duomenys, išduodamos licencijos ar laikinojo leidimo priedai laikomi pakeistais, kai padaromi atitinkami įrašai RSC tvarkomame Valstybės jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinių ir darbuotojų apšvitos registre.

 

Jeigu norėsite gauti registruotos veiklos arba Priedo išrašą iš Registro, bus reikalingas Jūsų raštiškas laisvos formos prašymas RSC direktoriaus vardu.

 
Atnaujinta 2021-10-11

foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s