foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Patikrinimų klausimynai foto_s
foto_s

Įgyvendinant Lietuvos Respublikos Vyriausybės verslo priežiūros pertvarkos programą ir siekiant, kad radiacinės saugos priežiūra būtų atliekama kuo efektyviau, koordinuočiau, mažesnėmis sąnaudomis bei mažesne našta verslui, buvo parengti patikrinimų klausimynai. Kokybiškai, aiškiai ir pagal svarbos kriterijus suformuluoti patikrinimų klausimynai leis patikimiau ir efektyviau įvertinti svarbiausių teisės aktų, reglamentuojančių radiacinę ir radioaktyviųjų šaltinių fizinę saugą, reikalavimų laikymąsi kontroliuojamuose objektuose.

 

Valstybinės radiacinės saugos priežiūros pareigūnai, atlikdami ūkio subjektų veiklos patikrinimus, vadovaujasi Radiacinės saugos centro (toliau – RSC) direktoriaus 2016 m. gruodžio 9 d. įsakyme Nr. V-155 „Dėl radiacinės saugos reikalavimų vykdymo patikrinimo klausimynų, aktų-klausimynų ir akto formų patvirtinimo“ pateiktais klausimynais:

 

 

 

Patikrinimo metu gali būti naudojamas ne visas radiacinės saugos reikalavimų vykdymo patikrinimo klausimynas, jei tikslinga atlikti siauresnės apimties planinį patikrinimą (pavyzdžiui: ūkio subjektas verčiasi veikla tik su rentgeno radiografais, atlieka tik branduolinės medicinos diagnostikos procedūras, t. y. verčiasi siauresne veikla su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais nei apima radiacinės saugos reikalavimų vykdymo patikrinimo klausimynas.

 

Radiacinės saugos reikalavimų vykdymo patikrinimo klausimynų ir aktų-klausimynų formos peržiūrimos ne rečiau kaip 2 kartus per metus, nuo vasario 1 d. iki gegužės 1 d. ir nuo rugpjūčio 1 d. iki lapkričio 1 d., ir, jeigu būtina, teikiami siūlymai dėl jų pakeitimo.

 

RSC periodiškai atlieka ūkio subjektų apklausas aiškindamasis, ar kontroliniai klausimynai padėjo suvokti teisės aktų reikalavimus ir juos įgyvendinti. Jei turite pastabų patikrinimo klausimynams, prašome užpildyti apklausos anketą.

 

Tikimės, kad klausimynai ūkio subjektams pasitarnaus ir kaip aiškus veiklos priežiūros vadovas, padedantis atsirinkti konkrečius teisės aktų reikalavimus bei suprasti abstrakčiai suformuluotų teisės aktų reikalavimų turinį.

 

 

Atnaujinta 2022-05-25

 

foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s