foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Atviri duomenys foto_s
foto_s
Radiacinės saugos centro išduotų galiojančių licencijų vykdyti veiklą su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais sąrašas

Čia galite rasti duomenų apie Radiacinės saugos centro išduotas galiojančias licencijas vykdyti veiklą su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais (licencijos turėtojo kodas; licencijos turėtojas; savivaldybė, kurioje registruotas licencijos turėtojas; licencijos numeris; licencijos išdavimo data; išduotos licencijos rūšis). 
 
 
Atnaujinta 2022-01-03

Radiacinės saugos centro registruotos veiklos su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais sąrašas

Čia galite rasti duomenų apie Radiacinės saugos centro registruotas veiklas su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais (veiklos registravimo numeris; registruojamą veiklą vykdantis asmuo ir jo kodas; savivaldybė, kurioje registruotas registruojamą veiklą vykdantis asmuo; veiklos registravimo data; veiklos registravimo būsena).

 

Radiacinės saugos centro registruotos veiklos su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais sąrašas 

 

Atnaujinta 2022-01-03


Radiacinės saugos centro išduotų galiojančių laikinųjų leidimų vykdyti veiklą su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais sąrašas

Čia galite rasti duomenis apie Radiacinės saugos centro išduotus laikinuosius leidimus vykdyti veiklą su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais (laikinojo leidimo numeris; laikinojo leidimo turėtojas; laikinojo leidimo išdavimo data, laikinojo leidimo galiojimo pabaigos data; paslaugos, kuriai išduotas laikinasis leidimas, pavadinimas).
 
 
Atnaujinta 2022-01-20

Radiacinės saugos centro atliktų radiacinės saugos reikalavimų vykdymo patikrinimų sąrašas

Čia galite rasti duomenų apie Radiacinės saugos centro atliktus ūkio subjektų radiacinės saugos reikalavimo vykdymo patikrinimus (ūkio subjekto pavadinimas; kodas, buveinės adresas; patikrinimo data; patikrinimo akto numeris; patikrinimo tipas; požymis, ar atlikti radiologiniai matavimai; tikrinamam objektui keltų reikalavimų skaičius; taikytų poveikio priemonių skaičius). 
 
 
  
 
Atnaujinta 2022-01-20

Radiacinės saugos centro išduotų radioaktyviųjų medžiagų ir radioaktyviųjų atliekų vežimo leidimų sąrašas

Čia galite rasti duomenų apie Radiacinės saugos centro išduotus radioaktyviųjų medžiagų ir radioaktyviųjų atliekų vežimo leidimus (leidimo numeris; vežamo krovinio turėtojo pavadinimas; kodas arba fizinio asmens vardas ir pavardė; buveinės adresas (-ai); leidimo rūšis ir tipas; krovinio tipas; leidimo išdavimo ir galiojimo data).
  
 
 
 
Atnaujinta 2022-01-20


Vidutinė aplinkos dozės galia Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose, Ignalinos ir Kupiškio  rajonuose bei Vilniaus apskrityje


Čia galite rasti duomenis apie vidutines aplinkos dozės galios reikšmes, kurios apskaičiuotos, remiantis termoliuminescenciniu metodu išmatuotais aplinkos dozės ekvivalentais Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestuose, Ignalinos ir Kupiškio rajonuose bei Vilniaus apskrityje  (miestas/rajonas; vietovė/gatvė; matavimo laikotarpis nuo...iki; vidutinė aplinkos dozės galia, nSv/h). Duomenys atnaujinami du kartus per metus. 
 
 
 
Atnaujinta 2021-12-27


foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s